Російська рада з прав людини стала на захист телеканалу ATR

Рада при президенті РФ з розвитку громадянського суспільства і прав людини виступила за збереження мовлення телеканалу ATR.

Як повідомляє "Центр журналістських розслідувань", представники ради направили до Роскомнагляду звернення з проханням не допустити припинення мовлення кримськотатарських ЗМІ через проблеми в процесі інтеграції в російський правовий простір.

"Ситуація, коли два кримськотатарських телеканали і радіо, що тривалий час працюють у Криму, опиняться поза російського правового поля і змушені будуть перервати своє мовлення, викликає контрпродуктивні настрої в суспільстві. Багато представників кримськотатарського народу вважають ці ЗМІ своїм національним надбанням, пов'язують з ними надії на відродження і розвиток мови, культури, самобутніх традицій народу", - йдеться у зверненні голови Ради Михайла Федотова.

Нагадаємо, кримські ЗМІ повинні до 1 квітня пройти реєстрацію у Федеральній службі з нагляду у сфері зв'язку, інформаційних технологій і масових комунікацій. Однак телеканали Lale, ATR і радіоканал "Мейдан" досі не пройшли цю процедуру - їм вже кілька разів повертали документи без розгляду, нібито через помилки. C 25 березня в ефірі ATR почався щоденний телемарафон, присвячений проблемі можливого закриття телеканалу.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Дякуємо, інформація про помилку відправлена
Будь ласка, виберіть текст
Ви вибрали забагато тексту
Мітки: анексія окупація ATR Рада при президенті РФ з прав людини Михайло Федотов
x
В чому помилка?
Зв'язатися з нами
Центр інформації про права людини