Тіла найманців вивозять без документів під наглядом ФСБ

Загиблих російських найманців відправляють прямо до Ростова-на-Дону, не оформлюючи документів про смерть в місцевих моргах. Відправкою займається структура, підпорядкована ФСБ.

Як повідомляє портал informator.lg.ua, керівництвом озброєних угруповань "ДНР" був виданий особливий "наказ" про транспортування вантажу-200 з російськими громадянами прямо до Ростова-на-Дону.

Ніякого оформлення документів про смерть і сортування у місцевих моргах тепер не потрібно. Класифікацією тіл і встановленням їх приналежності до місцевих або росіян займаються російські фахівці. Ці дії проводяться на території, окупованій бойовиками "ДНР" або "ЛНР".

Монополією на доставку тіл до Росії володіє російська "комерційна структура", інтереси якої представляє спецпідрозділ ФСБ РФ, повідомляє портал.

Як відомо, до Росії з Донбасу постійно відправляються рефрижератори із загиблими найманцями, серед яких є жителі різних регіонів РФ - нещодавно було ідентифіковано бойовика з Мордовії.

Нагадаємо, Московський міський суд визнав незаконним арешт багатодітної матері з Вязьми Світлани Давидової, звинуваченої у державній зраді. Жінка почула розмову військового у маршрутці про відрядження, вирішила, що мова йде про Донбас, та зателефонувала до українського посольства, щоб про це повідомити.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Дякуємо, інформація про помилку відправлена
Будь ласка, виберіть текст
Ви вибрали забагато тексту
Мітки: Росія АТО Донбас ДНР ЛНР ФСБ
x
В чому помилка?
Зв'язатися з нами
Центр інформації про права людини