Сахаровський центр оштрафували за відсутність позначки "іноземний агент"

Мировий суд оштрафував на 400 тисяч рублів правозахисну організацію "Сахаровський центр".

Як повідомляє російський "Інтерфакс", організацію оштрафували за порушення порядку діяльності некомерційних організацій, внесених до реєстру іноземних агентів.

"Згідно з матеріалами справи, протокол Роскомнагляду було складено на підставі листа з міністерства юстиції, де говорилося, що дана організація розповсюдила інформацію і матеріали без маркування, що вона є іноземним агентом", - сказано в повідомленні.

Нагадаємо, згідно з федеральним законом від 21 листопада 2012 року всі некомерційні організації, які отримують західні гранти, повинні зареєструватися в Міністерстві юстиції РФ в якості іноземних агентів. З 4 червня 2014 року такі організації Мін'юст має право примусово включати до реєстру іноземних агентів. Якщо при цьому сама організація не подала заяву про включення до реєстру, її штрафують.

У списку іноземних агентів опинилися десятки організацій, серед них - фонд "Громадський вердикт", центр "Меморіал", "Екозахист", рух "За права людини", Сахаровський центр, "Комітет проти тортур" та інші.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Дякуємо, інформація про помилку відправлена
Будь ласка, виберіть текст
Ви вибрали забагато тексту
Мітки: Меморіал штраф іноземний агент Сахаровський центр
x
В чому помилка?
Зв'язатися з нами
Центр інформації про права людини