Савченко важко виходить з голодування - правозахисники

Українська льотчиця, член ПАРЄ і народний депутат Надія Савченко, яка незаконно утримується в СІЗО Москви за підозрою у вбивстві російських журналістів на Донбасі, виходить з голодування важко, вона приймає бульйон і спеціальні лікувальні поживні препарати.

Як пише "Українська правда", про це ТАСС повідомив голова Ради при президенті РФ з розвитку громадянського суспільства і прав людини Михайло Федотов.

"Вона виходить з голодування важко, приймає бульйон і спеціальні лікувальні поживні препарати, які в СІЗО доставляє член нашої Ради Єлизавета Глінка (Доктор Ліза). Вихід з голодування непростий і болючий, неможливо припинити голодування відразу", - пояснив Федотов після відвідування Савченко в СІЗО.

Він стверджує, що українська льотчиця не має презензій до лікарів чи адміністрації СІЗО. Німецькі лікарі пропонували їй госпіталізацію у цивільній лікарні, але вона написала заяву про відмову.

Як стверджує сестра Савченко Віра, льотчиця вирішила припинити голодування через свій критичний стан. Вона постійно мерзне, скаржиться на сильний біль у серці та шлунку. Савченко також зазначила у своєму листі, що вона хоче набратися сил для продовження голодування.

Українські лікарі здивовані рішенням російських колег годувати Савченко курячим бульйоном після 83 днів голодування. Адвокати, що консультуються з українськими лікарями, передали Савченко, що жирна їжа у такому стані може бути загрозою для життя. Льотчиця у своєму листі попросила російських лікарів розробити для неї спеціальну дієту - вона відзначила, що виходити з голодування треба, вживаючи соки, розведені водою, а також овочеві та фруктові пюре.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Дякуємо, інформація про помилку відправлена
Будь ласка, виберіть текст
Ви вибрали забагато тексту
Мітки: голодування дієта Михайло Федотов ПАРЄ Надія Савченко
x
В чому помилка?
Зв'язатися з нами
Центр інформації про права людини