СБУ оприлюднила секретні рішення попереднього керівництва

СБУ передала до Верховної Ради документи за підписом колишнього голови СБУ Олександра Якименка щодо подій Євромайдану. Йдеться про знищення інформації у будівлі СБУ у разі захоплення та про приведення антитерористичного спецпідрозділу "Альфа" у посилений режим готовності.

Як повідомив на засіданні комітету Верховної Ради з питань запобігання та протидії корупції його голова Єгор Соболєв, СБУ передала комітету відповідні розсекречені документи, пише "Українська правда" з посиланням на "Інтерфакс Україна".

За словами Соболєва, один із документів, підписаний Якименком 13 грудня 2013 року, передбачав "знищення співробітниками СБУ інформації і матеріальних носіїв інформації у разі захоплення приміщення Служби безпеки". В іншому документі від 19 лютого 2014 року за підписом Якименка йдеться про "приведення сил і засобів боротьби з тероризмом до готовності ступеню "посилений" включно з групою "Альфа".

Нагадаємо, громадські активісти закликали Верховну Раду ратифікувати Римський статут Міжнародного кримінального суду у Гаазі, щоб провести об'єктивне розслідування злочинів, вчинених під час мирних протестів на Майдані у 2013-2014 роках, та унеможливити подібні дії влади у майбутньому.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Дякуємо, інформація про помилку відправлена
Будь ласка, виберіть текст
Ви вибрали забагато тексту
Мітки: Верховна Рада Євромайдан СБУ Єгор Соболєв Альфа Олександр Якименко Комітет з питань запобігання та протидії корупції
x
В чому помилка?
Зв'язатися з нами
Центр інформації про права людини