Сейм Польщі відмовився знімати суворі обмеження на аборти

Польський сейм відхилив пропозиції, спрямовані на пом’якшення суворих обмежень на аборти.

Про це повідомляє "Українська правда" з посиланням на AFP.

Польські депутати розглядали два цивільних проекти змін законодавства щодо абортів. Один із них, "Врятуємо жінок-2017", пропонує робити аборти за бажанням батьків до 12 тижня вагітності з психологічних або соціальних причин. Другий, "Зупини аборти", передбачає заборону на переривання вагітності, в тому числі, в разі можливих захворювань плоду.

Обидві пропозиції були відхилені. Крім того, польські депутати також продемонстрували готовність ще більше посилити законодавство щодо абортів, яке вже і так є одним з найбільш суворих в Європі.

У  вересні 2016 року депутати польського сейму не підтримали проект повної заборони на аборти і кримінальну відповідальність для тих, хто спричинить смерть ненародженої дитини, проголосувавши за його доопрацювання.

На початку жовтня у Польщі відбулися протести польських жінок проти заборони абортів. Свій мітинг учасниці назвали акцією застереження – Загальнопольським страйком жінок, також відомим як "Чорний понеділок". 3 жовтня жінки не вийшли на роботу чи навчання, скориставшись відпусткою чи можливістю взяти день на догляд за дитиною. Багато хто прийшов на кілька годин на робоче місце, а потім приєднався до акції.

Станом на 2017 рік 63 країни у світі мали законодавство, яке так чи інакше забороняє проводити аборти.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Дякуємо, інформація про помилку відправлена
Будь ласка, виберіть текст
Ви вибрали забагато тексту
Мітки: аборт Польща
x
В чому помилка?
Зв'язатися з нами
Центр інформації про права людини