Семінар "Школа критичного мислення" (с. Мельники, Черкащина)

ГО "Молода Черкащина" та мережа активної молоді "Творці майбутнього" розпочинають набір на 3-денний семінар "Школа критичного мислення". Дедлайн – 5 червня 2018 року.

Що: Сучасний світ вимагає від людини прийняття тисяч рішень за день (від вибору зубної пасти – до вибору президента) та виливає тони інформації (від новин – до безкінечних серіалів). Водночас людиною постійно прагнуть маніпулювати: батьки вдома, керівники на роботі, боти в соцмережах, політики під час виборів. Як вберегтися від всього цього спаму, відрізнити "зраду" від "перемоги" та не стати лялькою для лялькарів? Немає іншого шляху, як розвивати в собі навички критичного мислення! Тренери допоможуть учасникам семінару:

  • розібратися, що таке "критичне мислення" і для чого воно потрібне.
  • визначити свій рівень критичного мислення і зрозуміти, куди треба розвиватися.
  • потренувати конкретні навички критичного мислення.
  • зрозуміти, що в громадсько-політичній роботі без мислення – ніяк.

Де: Семінар буде проходити в самому серці цікавезного місця, насиченого природними багатствами, історичними подіями та містичною енергією – у Холодному Яру. Семінарський будинок розташований в с. Мельники, Чигиринського району, Чучупаків яр. 5-зіркового сервісу організатори не гарантують, але обіцяють масу хороших вражень, чисте повітря, цілющу криничну воду, здорову їжу, приємну компанію. Буде організовано трансфер до місця призначення з Черкас, надано навчальні матеріали і багато уваги від тренерів та організаторів.

Коли: Протягом 15 – 17 червня 2018 року.

Для кого: Для активних людей від 18 до 30 років з Черкаської, Полтавської, Вінницької та Кіровоградської областей, які хочуть займатися громадською або політичною активністю.

Для чого: Для того щоб стати активними суб’єктами змін у державі, потрібно вміти критично мислити і не піддаватися на популістичні лозунги. Саме для тих, хто розуміє необхідність молодого покоління брати на себе відповідальність та самим творити майбутнє країни, і створено цей курс. Він є базовим для активістів НУО, майбутніх політиків та й просто активних громадян, яким набридло плисти за течією, які самі хочуть створювати вітер змін.

Як стати учасником:

Учасники семінарів відбираються на конкурсній основі згідно із заповненими заявками на участь. Перевагу у відборі матимуть члени мережі "Творці Майбутнього".

Заявки слід заповнити до 24:00 5 червня 2018 року. Про рішення організаторів щодо вашої участі буде повідомлено до 7 червня. Організатори забезпечують тренсфер Черкаси – Мельники – Черкаси, проживання та харчування, усі навчальні матеріали. Дорожні витрати до Черкас учасники покривають самостійно.

Детальніше про мережу "Творці майбутнього" можна прочитати тут. Заповнити анкету, щоб стати членом мережі і постійно отримувати інформацію про нові можливості, можна тут.

З питаннями звертатися на пошту mch_coalition@ukr.net

Цей семінар проводиться в рамках проекту "Просування молодіжного активізму в Центральній Україні" за фінансової підтримки NED.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Дякуємо, інформація про помилку відправлена
Будь ласка, виберіть текст
Ви вибрали забагато тексту
x
В чому помилка?
Зв'язатися з нами
Центр інформації про права людини