Семінар-тренінг "Права дитини очима педагогів"

13-18 червня у Бердянську на базі пансіонату "Славутич" відбудеться всеукраїнський семінар-тренінг "Права дитини очима педагогів".

Організатор - Молодіжний клуб "Співдружність" м. Бердянська за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в України (в рамках проекту "Знай свої права").

Мета семінару-тренінгу:

- обмін досвідом між педагогами, тренерами, громадськими активістами з різних регіонів України та надання необхідної інформаційно-методичної підтримки тим, хто бажає поглибити знання в галузі прав дитини, толерантності, протидії насиллю в молодіжному середовищі;

- популяризація і підвищення рівня засвоєння правових знань, вдосконалення правової освіти педагогів;

- подолання розриву між засвоєнням нових знань і застосуванням їх на практиці.

Для реалізації зазначеної мети у програмі школі заплановані: "круглий стіл", проведення тренінгів ("Права дитини", "6 кроків до толерантності", тренінг з профілактики насилля та інші), майстер-клас з дебатів (від переможців дебатних турнірів - представників дебатного клубу ЦДЮТ м. Бердянська), правовий квест, екскурсія та цікава культурна програмa.

Учасники матимуть можливість вдосконалити свою педагогічну майстерність, поділитися знаннями з іншими, зробити крок до особистого вдосконалення. 

Участь у заході зможуть взяти участь 25 осіб - педагоги, тренери, громадські активісти, які мають досвід правопросвітницької роботи та можуть презентувати його під час заходу. Оргкомітет залишає за собою право конкурсного відбору учасників.

Контакти: friend20075@rambler.ru, friend20075@ ukr.net, +380504848693

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Дякуємо, інформація про помилку відправлена
Будь ласка, виберіть текст
Ви вибрали забагато тексту
x
В чому помилка?
Зв'язатися з нами
Центр інформації про права людини