Сенцов вживає дві ложки поживної суміші щодня після кризи – адвокат

В українського режисера Олега Сенцова, який голодує в російській колонії, була друга криза приблизно тиждень тому, після чого лікарі вмовили його вживати по дві ложки харчової суміші на день.

Про це повідомляє російська служба Радіо Свобода з посиланням на адвоката Дмитра Дінзе.

"Він виглядає ще гірше, ніж минулого разу. Дуже блідий. Ходить сам. Приблизно тиждень тому в нього була друга криза зі здоров'ям. Стало погано та його хотіли госпіталізувати для того, щоб поставити на повноцінне примусове годування, щоб вливати більше суміші. Він відмовився, і його залишили в колонії з умовою, що суміш він вживатиме сам під наглядом лікаря. Вживає на день по дві ложки. Перебуває в палаті, від голодування відмовлятися не планує. Каже: "Скільки мене вистачить, стільки і протягну", – розповів адвокат.

Засуджений у Росії український режисер Олег Сенцов 14 травня оголосив безтермінове голодування з вимогою звільнити всіх українських політв'язнів, які перебувають у російських в'язницях. 31 травня він заявив, що його "не цікавить обмін", адже він ‒ "людина, яка йде до кінця".

Генеральний секретар Ради Європи Турбйорн Ягланд подав офіційне прохання до президента Росії Володимира Путіна помилувати Олега Сенцова.

Європейський парламент закликав Росію негайно звільнити всіх українських політичних бранців, які були незаконно затримані, заарештовані й поміщені до в'язниць.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Дякуємо, інформація про помилку відправлена
Будь ласка, виберіть текст
Ви вибрали забагато тексту
Мітки: Росія Олег Сенцов політв'язні
x
В чому помилка?
Зв'язатися з нами
Центр інформації про права людини