Сенцов “виглядає цілком здоровим і вживає їжу” – російська Омбудсман

Засуджений у Росії український режисер Олег Сенцов "виглядає цілком здоровим".

Про це заявила Уповноважена з прав людини в Росії Тетяна Москалькова з посиланням на Омбудсмана в Ямало-Ненецькому автономному окрузі Анатолія Сака, передає російське інформагентство ТАСС.

"Під час бесіди на питання про самопочуття Сенцов відповів, що почуває себе добре. За словами Анатолія Сака, Олег Сенцов виглядає цілком здоровим і регулярно вживає їжу під пильним наглядом медичного персоналу. Скарг на умови утримання, харчування та медичне обслуговування Сенцов не висловив", – йдеться в заяві Москалькової.

Український кінорежисер, кримчанин Олег Сенцов засуджений у Росії на 20 років позбавлення волі за звинуваченням у підготуванні терактів в окупованому Криму. Режисер відкидає звинувачення, його захист і правозахисники називають їх політично мотивованими.

14 травня Сенцов оголосив безтермінове голодування з вимогою звільнити всіх українських політв’язнів, які перебувають у російських і кримських в’язницях. Він неодноразово заявляв, що голодуватиме "до кінця".

6 жовтня Олег Сенцов був змушений припинити голодування. Міністерство закордонних справ України надіслало Росії ноту з вимогою допустити до українського режисера Олега Сенцова українських та міжнародних лікарів для проведення незалежного обстеження.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Дякуємо, інформація про помилку відправлена
Будь ласка, виберіть текст
Ви вибрали забагато тексту
Мітки: політв'язні Росія Олег Сенцов Тетяна Москалькова
x
В чому помилка?
Зв'язатися з нами
Центр інформації про права людини