Шарій погрожує “Детектору медіа” судовим переслідуванням через матеріал про нього

Одіозний блогер Анатолій Шарій надіслав виданню "Детектор медіа" повідомлення із нецензурною лайкою та погрозами подати на видання до суду через статтю про нього. 

Про це повідомляє "Детектор медіа". 

Згідно з повідомленням, Шарію не сподобалась стаття Володимира Рихліцького "Хто такий Шарій? Від українського журналіста до популярного блогера та проросійського політика", де читачам пояснюють, які теми намагається просувати у інформаційний простір Шарій та в чому феномен його популярності як кандидата у народні депутати на позачергових парламентських виборах. 21 липня за нього як кандидата свій голос віддали 326 тисяч виборців, а тому "Партія Шарія" щорічно отримуватиме фінансування з державного бюджету – близько 12 млн грн на рік.

На наступний день після публікації матеріалу Шарій в особисті повідомлення сторінки "Детектор медіа" на фейсбуці відправив повідомлення, де у нецензурній формі погрожував судовим позовом на "серйозні кошти". При цьому сам блогер підтвердив свої наміри, опублікувавши листування з журналістами у власному каналі у телеграм. 

Як відомо, це не перший раз, коли Шарій намагається судитись з журналістами "Детектору медіа". У 2017 році блогер позивався проти журналіста Богдана Логвиненка через колонку "Друга найчисленніша біомаса. Про "Дождь" і не тільки". Шарій наполягав, що використання щодо нього висловлювань "рупор "русского міра"" та "скандальний український псевдобіженець" принижує його честь та гідність, та завдає шкоди його діловій репутації.

Проте Шевченківський районний суд міста Києва відмовив йому у задоволені позову, а Апеляційний суд міста Києва згодом підтвердив рішення першої інстанції.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Дякуємо, інформація про помилку відправлена
Будь ласка, виберіть текст
Ви вибрали забагато тексту
Мітки: суд свобода слова тиск на журналістів
x
В чому помилка?
Зв'язатися з нами
Центр інформації про права людини