"Школа Толерантності з питань ЛЖВ та ЛГБТ" для журналістів та журналісток

Оголошується набір на Школу Толерантності, на якій пропонуються до розгляду дві теми: (1) висвітлення тем, пов’язаних з сексуальною орієнтацією та ґендерною ідентичністю, та (2) ВІЛ-інфекція та висвітлення тем, пов’язаних з людьми, які живуть з ВІЛ.

Дедлайн – 27 листопада 2017 рік.

Тренінг відбуватиметься з 11 по 13 грудня 2017 року в м. Запоріжжі.

Дедлайн подачі заявок – 27 листопада.

Захід, в першу чергу, розрахований на активних журналістів, журналісток та студентів та студенток відповідних факультетів старших курсів вищих навчальних закладів. 

Під час тренінгу розглядатиметься інформація стосовно ВІЛ-інфекції, ЛГБТ (спільноти лесбійок, геїв, бісексуальних та трансгендерних людей), сексуальної орієнтації та ґендерної ідентичності, стереотипи та міфи щодо ВІЛ-позитивних людей та ЛГБТ-спільноти, феномену гомосексуальності і трансґендерності, коректна лексика стосовно цих груп, етичні норми під час роботи.

Окрім цього, учасникам та учасницям будуть запропоновані стаді-візити в БО "Мережа 100% життя. Запоріжжя"  (працює з ВІЛ-позитивними людьми) та ЗОБФ "Гендер Зед" (працює з представниками ЛГБТ-спільноти та ЛГБТ-тематикою). Таким чином буде надана не тільки можливість спілкування в неформальній атмосфері з відвідувачами чи відвідувачками цих організацій – "живими книгами" – представниками людей, які живуть з ВІЛ, та представниками ЛГБТ-спільноти, а й наочно продемонстрована щоденна робота з дискримінованими групами.

Участь у тренінгу безкоштовна. Організатори відшкодовують витрати на проживання, харчування та проїзд.

У подальшому всі учасники та учасниці матимуть змогу прийняти участь у тематичному конкурсі журналістських матеріалів.

Більше інформації про Школу та аплікаційна форма – за цим посиланням

З іншими анонсами ознайомтесь на сторінці Центру інформації про права людини у розділі "Анонси"

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Дякуємо, інформація про помилку відправлена
Будь ласка, виберіть текст
Ви вибрали забагато тексту
x
В чому помилка?
Зв'язатися з нами
Центр інформації про права людини