Силовики прийшли до кримчанки, яка закликала поговорити з владою через викиди в Армянську

Російські силовики прийшли до жительки Армянська Катерини Пивовар, яка після викидів на заводі "Кримський титан" закликала місцевих жителів вийти до влади в місті.

Про це жінка розповіла в коментарі "Крим.Реалії".

Cиловики вручили їй попередження про можливе порушення російського законодавства, а також сказали, що жінці не треба організовувати мітинг.

У коментарі журналістам Пивовар розказала, що збирає не мітинг.

"Просто сходка. О 15:30 збираємо людей. Ми хочемо підійти до адміністрації міста без запису, без всякого такого. Записатися нереально до мера: запишуть на два місяці вперед. Мені все одно скільки людей прийде – 5, 10, 3, 2. Ми хочемо, щоб адміністрація нам відповіла, скільки буде тривати... Два місяці минуло, і ми не знаємо, чим нас труять", – сказала вона.

Офіційно інформацію про вручення повідомлення російські силовики не коментували. 

Наприкінці серпня в місті Армянську в окупованому Криму стався витік хімічної речовини – сірчистого ангідриду. З міста евакуювали дітей, а роботу заводу "Кримський титан", з якого стався витік, зупинили на два тижні. У зв’язку з викидом українська Омбудсман передала інформацію до ООН, ОБСЄ, ВООЗ та Міжнародному комітету Червоного хреста.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Дякуємо, інформація про помилку відправлена
Будь ласка, виберіть текст
Ви вибрали забагато тексту
Мітки: Крим
x
В чому помилка?
Зв'язатися з нами
Центр інформації про права людини