Справа Гандзюк: на Луценка заявили через розголошення відомостей

Адвокат Масі Найєм подав на генерального прокурора Юрія Луценка заяву про кримінальне правопорушення до Державного бюро розслідувань через розголошення відомостей у справі вбивства Катерини Гандзюк.

Про це Найєм повідомив у Facebook.

Він заявив, що розголошення відомостей у справі Гандзюк може призвести до негативних наслідків для розслідування.

"Наприклад, публічне оголошення про намір повідомити певним особам про підозру може дати чіткий сигнал таким особам про те, що їм варто здійснити певні дії для уникнення застосування до них відповідних процесуальних дій. Такий же ефект матиме і оголошення ймовірного мотиву вбивства та повідомлення про те, що саме такий мотив наразі виводить слідство на ім'я ймовірного замовника", – написав адвокат.

Найєм нагадав, що ДБР у своїй зовнішній комунікації акцентує увагу на тому, що його "мета – притягнення винних до відповідальності, незважаючи на їхні посади, зв’язки та ресурси".

"Подивимося, якою буде реакція бюро на заяву", – підсумував він.

На початку грудня генеральний прокурор України Юрій Луценко запевнив, що слідство встановило всіх замовників та організаторів убивства громадської активістки, керівниці справами Херсонського міськвиконкому Катерини Гандзюк. Вона померла 4 листопада внаслідок нападу на неї в Херсоні 31 липня. Тоді на неї вилили літр сірчаної кислоти і вона дістала опіки 40% тіла.

Наразі у справі арештовано шість осіб. П’ятеро з них – учасники АТО, розвідники “Української добровольчої армії”. Шостим підозрюваним є помічник депутата Ігор Павловський, якого активісти називають посередником між виконавцями і замовником.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Дякуємо, інформація про помилку відправлена
Будь ласка, виберіть текст
Ви вибрали забагато тексту
Мітки: Юрій Луценко Катерина Гандзюк
x
В чому помилка?
Зв'язатися з нами
Центр інформації про права людини