Стало відомо ім’я другого підозрюваного в нападі на Гандзюк

Ім'я другого затриманого у справі щодо нападу на Катерину Гандзюк – Віктор Горбунов. Суд обиратиме міру запобіжного заходу для нього в закритому режимі.

Про це повідомила "Українська правда".

Відповідне клопотання про закритий режим подав захист Горбунова. За версією правоохоронців, він купував кислоту, якою облили Катерину Гандзюк.

"Попередні свідчення (Горбунова – УП) містять відомості, що мають суттєве значення у встановленні об’єктивної істини в цій кримінальній справі, розголошення яких у ЗМІ чи в інший спосіб, за межами поняття таємниці слідства, можуть зашкодити встановленню всього кола осіб, які вчинили злочин", – пояснив адвокат підозрюваного.

Також ці свідчення, за словами адвоката, "становлять небезпеку для життя та здоров’я, адже покази стосуються осіб, що вчинили замах на вбивство".

Прокурор клопотання підтримав, "оскільки злочин вчинений групою осіб", з яких, за словами прокурора, декільком уже повідомлено підозру.

Нагадаємо, що, за словами юриста Масі Наєма, поліція тисне на свідків у справі Гандзюк. Сама дівчина розказала, що не впізнає чоловіка, якого затримали правоохоронці.

"Я співчуваю тому бідоласі, якого затримали по моїй справі поліцейські, на 99% це випадкова людина. Я розумію, що дуже швидко треба було гасити інформаційні хвилі й це робили ціною його долі. Мої близькі, які бачили нападника, кажуть, що це не він", – заявила вона.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Дякуємо, інформація про помилку відправлена
Будь ласка, виберіть текст
Ви вибрали забагато тексту
Мітки: тиск на активістів
x
В чому помилка?
Зв'язатися з нами
Центр інформації про права людини