Стан здоров’я полоненого моряка Сороки не поліпшується – адвокат

Стан здоров’я полоненого моряка Василя Сороки, якого поранили під час штурму українських кораблів у Керченські протоці російські силовики, не поліпшується.

Про це у Facebook повідомив його адвокат Сергій Бадамшин.

За його словами, поранена рука хлопця не відновлюється.

"Набряк руки нижче рани не спадає. Функції декількох пальців не відновлюються. Регулярні болі. Все лікування в СІЗО зводиться до уколів вітаміну Б", – повідомив захисник моряка та наголосив, що найближчим часом Сороку мають обстежити в одній з лікарень Москви.

Вчора, 20 лютого Московський міський суд розглянув апеляційні скарги захисту частини військовополонених українських моряків і залишив попередню постанову про продовження строків тримання під вартою в силі. Проте, за словами Бадамшина, в моряків залишається бойовий настрій.

"Всі військовополонені налаштовані на позитив, підтримують один одного. Всі моряки вимагають ставитися до себе як до військових і відповідно до Женевської конвенції про поводження з військовополоненими", – написав він.

Як відомо, російські силовики захопили 24 українських моряків і три кораблі поблизу Керченської протоки 25 листопада. Російські слідчі звинувачують українських військових у незаконному перетині кордону Росії. Україна вважає те, що сталося, актом агресії, а своїх військових, яких утримують у московських слідчих ізоляторах, військовополоненими. За Женевською конвенцією про військовополонених, їх мають негайно звільнити.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Дякуємо, інформація про помилку відправлена
Будь ласка, виберіть текст
Ви вибрали забагато тексту
Мітки: Росія полонені моряки
x
В чому помилка?
Зв'язатися з нами
Центр інформації про права людини