#СТОПприниження: флешмоб проти дискримінації після випадку в київському кафе

Після інциденту в київському кафе, де офіціант вигнав із закладу дівчину з інвалідністю, відома Youtube-блогерка з інвалідністю Мая Майська вирішила запустити флешмоб #СТОПприниження.

Про це вона розповіла у відео на офіційному каналі в Youtube.

Фотографія зі сторінки Маї Майської у Facebook

У ролику дівчина критикує позицію людей, які закликають до бойкоту Stories cafe, та пропонує почати боротись не із закладами, а з дискримінацією.

"Я читаю у Facebook про бойкот закладу, але це ж нічого не змінить. Треба, щоб флешмоб був проти приниження. Треба сказати, що я не хочу жити в країні, де з людиною через її фізичний стан можуть зробити все що завгодно", – говорить вона у відео.

Також Майська згадала ситуацію з гучним скандалом у Львові, коли хлопець з інвалідністю прийшов до ресторану, щоб зустрітися з друзями, однак робітник закладу грубо вигнав його, не пояснивши причини. Вона також не підтримала реакції людей, які тоді запустили флешмоб "запроси друга на каву".

На відео блогергки почали активно реагувати її підписники. У коментарях люди писали, що підтримують позицію Майської, проте не всі.

Коментарі під дописом блогерки у Facebook

"Не бачу в запрошеннях на каву нічого ідіотського. Навпаки, що більше уваги медіа, то більше людей дізнаються і задумаються. До того ж флешмобам це не перешкоджає аж ніяк", – написала Наталя Лазаревич.

Раніше Центр інформації про права людини розповідав історію Людмили Глушко, яка вирішила зайти до Stories cafe на Подолі, утім працівник закладу попросив її покинути приміщення.

Після інциденту дівчина зробила допис у Facebook, який почали коментувати її друзі та громадські активісти. Публікацією Людмили поділилися понад 50 людей.

Користувачі Facebook почали коментувати пости Stories cafe та знижувати рейтинг закладу, але у відповідь на це менеджери сторінки кафе просто закрили можливість її оцінювати та приховали негативні коментарі.

Пізніше Stories cafe випустило офіційне вибачення на своїй сторінці у Facebook.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Дякуємо, інформація про помилку відправлена
Будь ласка, виберіть текст
Ви вибрали забагато тексту
Мітки: дискримінація інвалідність
x
В чому помилка?
Зв'язатися з нами
Центр інформації про права людини