Студенти, аспіранти і докторанти зможуть відмовитися від участі в АТО

Верховна Рада звільнила від військової служби в особливий період студентів, аспірантів та докторантів денної форми навчання.

Як повідомляє "Українська правда", за відповідний законопроект №1175-1 проголосували 245 народних депутатів.

Згідно з документом можуть бути звільнені від військової служби військовослужбовці, що є студентами або аспірантами денної форми навчання та були призвані під час мобілізації на особливий період, якщо вони не висловили бажання продовжувати військову службу. Також буде передбачено звільнення від військової служби докторантів денної форми навчання.

Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

Нагадаємо, перший заступник начальника Головного управління оборонного та мобілізаційного планування Генерального штабу Збройних Сил України Володимир Талалай повідомляв, що не призиваються на військову службу за мобілізацією ті, у кого є на утриманні троє і більше дітей, хто постійно опікується непрацездатними родичами, громадяни, які заброньовані за підприємствами.

Кримська польова місія з прав людини розробила рекомендації для кримчан призовного віку про те, як захистити свої права. За словами члена ради з прав людини при президенті Росії Сергія Кривенка, молодих людей, які не отримали російський паспорт, не мають права призивати на службу до російської армії.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Дякуємо, інформація про помилку відправлена
Будь ласка, виберіть текст
Ви вибрали забагато тексту
Мітки: АТО студент Донбас мобілізація аспірант реформа
x
В чому помилка?
Зв'язатися з нами
Центр інформації про права людини