Суд усунув Мангера з посади

Дата: 06 Березня 2019
A+ A- Підписатися

Шевченківський суд на місяць усунув з посади голови Херсонської облради Владислава Мангера, якого підозрюють в організації вбивства активістки Катерини Гандзюк.

Про це повідомляє Громадське. 

Таким чином, суддя частково задовольнив клопотання прокуратури, яка просила усунення на два місяці, наголошуючи на тому, що, перебуваючи на посаді, Мангер тиснутиме на чинних та потенційних свідків у справі, зокрема працівників Херсонської облради, а також може знищити докази та перешкоджати слідству.

У свою чергу адвокати підозрюваного в організації вбивства Гандзюк зауважували, що прокуратура не має достатньої кількості доказів причетності Мангера до вбивства активістки.

“Вони стверджують, що всі зусилля прокуратури були від самого початку спрямовані на зняття Мангера як представника опозиційної сили з посади перед виборами в Україні. Адвокати також заявили, що жоден з працівників облради не є свідком у справі, а посада підозрюваного передбачає лише організацію роботи 30 осіб депутатського корпусу”, – йдеться в повідомленні Громадського. 

Сам Мангер назвав справу проти себе політично вмотивованою. Чиновник підкреслив, що не знає свідків, про яких говорить прокуратура, і не може на них впливати. Також Мангер розповів, що відразу після вручення підозри збирався піти у відпустку на час розслідування. Сторона захисту планує подавати апеляцію на рішення суду. 

Нагадаємо, 15 лютого за голову Херсонської облради Владислава Мангера, якого підозрюють в організації вбивства радниці міськголови Херсона Катерини Гандзюк, внесли заставу в розмірі 2 млн 497 тисяч гривень.

На засіданні суду 13 лютого Мангер заявив про причетність до вбивства Катерини Гандзюк генерала СБУ Данила Доценка. СБУ закиди щодо генерала Доценка відкинула, назвавши заяву Мангера “абсурдною та безпідставною”.

Як відомо, вранці 11 лютого голові обласної ради Херсонської області Владиславу Мангеру оголосили підозру в організації вбивства Катерини Гандзюк. Пізніше Мангер заявив, що не тікатиме з країни через підозру в організації вбивства активістки і готовий співпрацювати зі слідством.

Катерина Гандзюк померла в лікарні 4 листопада після того, як 31 липня її облили сірчаною кислотою. Того ж дня поліція змінила кваліфікацію справи із замаху на злочин на умисне вбивство. У справі було п’ятеро затриманих.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter