"Така робота": у Києві покажуть документальну стрічку про секс-працівниць

У столичному кінотеатрі "Жовтень" 18 квітня відбудеться прем’єрний показ документальної стрічки "Така робота", покликаний привернути увагу до проблем секс-працівниць.

Про це в ефірі Громадського радіо повідомила голова громадської організації "Легалайф-Україна" Наталія Ісаєва.

За її словами, це фільм про життя жінок, які заробляють собі на життя, надаючи сексуальні послуги за винагороду. Три героїні відверто розповідають свої історії – про специфіку професії та її небезпеки, а також про особисте життя.

"Дуже хотілось показати, що це звичайні люди. Я сама так жила 15 років ", – говорить Ісаєва.

"Ми підібрали героїнь, щоб дівчата були різними. Одна любить подорожувати, заробляти гроші за кордоном, хоча тут у неї малолітня дитина. Друга – дівчинка, яка стоїть на трасі. У неї є інвалідність, вона стоїть на протезах. У фільмі розкривається її ставлення до того, що відбувається, ставлення її дітей. Третя історія – про дівчину-одеситку, яка задоволена життям, вона свідомо обрала це своєю роботою", – розповідає режисерка фільму Ксенія Кравцова.

За словами Ісаєвої, стрічка намагається показати, що у кожного є вибір, кожен вибір потрібно не стільки привітати, скільки зрозуміти, необхідно переглянути відношення до потреб людей.

"У різних сферах є хороші, є нехороші історії. Героїні розповідають, що всяке буває, всяке бувало. Чому йдуть в цю сферу? Одна з героїнь – людина з інвалідністю. Все пов'язано з грошима, достатком, можливістю забезпечити себе, свою сім'ю", – додає правозахисниця.

Фільм створений на студії "Real Stories Production" на замовлення БО "Легалайф-Україна" за підтримки Інституції та Програми здоров’я Фундації відкритого суспільства.

Прем’єра стрічки відбудеться 18 квітня о 19.00 у кінотеатрі "Жовтень". Вхід вільний.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Дякуємо, інформація про помилку відправлена
Будь ласка, виберіть текст
Ви вибрали забагато тексту
Мітки: секс-працівниця
x
В чому помилка?
Зв'язатися з нами
Центр інформації про права людини