Тетяна Печончик отримала нагороду у номінації "Мир і права людини"

Журналістка і голова правління Центру інформації про права людини Тетяна Печончик отримала нагороду в номінації "Мир і права людини".

Це номінація Всеукраїнської премії Ten Outstanding Young Persons (TOYP) (Десять видатних молодих людей).

Як пише "Телекритика", TOYP - щорічна міжнародна премія, яку вручають молодим і талановитим людям від 18 до 40, які домоглися значних успіхів і здатні надихати оточуючих своїм прикладом.

Свого часу лауреатами премії ставали Нельсон Мандела, Джон Кеннеді, Елвіс Преслі і Білл Клінтон. В Україні TOYP вручили вперше.

Нагороди отримали Тетяна Печончик - у номінації "Мир і права людини"; Костянтин Кляцкін та Ірина Шувалова - у номінації "Культура"; Антон Головаченко - у номінації "Винаходи"; Людмила Павленко та Олена Чорнобривенко - у номінації "Особисті досягнення"; Лілія Ткаченко - у номінації "Екологія"; Костянтин Ганушевіч - у номінації "Наука"; Андрій Ковальчук - у номінації "Медицина"; Тетяна Ричкова - у номінації "Волонтерство".

Дізнатися, чим відзначилися переможці, можна на сайті премії.

Тепер десятку переможців номінують на участь у Міжнародному конкурсі TOYP-2015. Як бонус передбачено поїздку на церемонію нагородження, що відбудеться в Японії.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Дякуємо, інформація про помилку відправлена
Будь ласка, виберіть текст
Ви вибрали забагато тексту
Мітки: Тетяна Печончик Центр інформації про права людини премія Ten Outstanding Young Persons Мир і права людини
x
В чому помилка?
Зв'язатися з нами
Центр інформації про права людини