"Толерантне" Закарпаття?

Навколо "пам'ятнику рому" на Закарпатті розгорнулася ціла хвиля обурливих коментарів. Чимало з них не стільки містять аргументовану точку зору, скільки повні слів ворожнечі та ненависті.

Наталя Козир, координаторка проектів Благодійного фонду "Розвиток" створила альбом із фотографій відкритих профілів користувачів соцмереж. 

Контраст виявився неймовірний. На фото - турботливі батьки з дітьми, з вигляду успішні молоді люди, а внизу - скріншот їхні слів, які містять мову ворожнечі й ненависті. Не дивно, що фотоальбом отримав назву "Толерантне" Закарпаття".

Підписуючи цей альбом, Наталя Козир запитує: "А в решти "толерантних" я спитаю, чи були ви хоч раз у таборі? Ви хоч розмовляли з ромами? Можливо, у вас з'явилася б альтернативна точка зору, і ви б не мислили стереотипними штампами".

Нагадаємо, 3 вересня місцева влада відкрила у Мукачевому на Закарпатті пам'ятник рому, зображеному у вигляді двірника з мітлою. У соцмережах ця ідея викликала обурення. Роми Закарпаття та активісти з усієї України, які їх підтримують, почали флешмоб, під час якого сфотографувалися з мітлами та в діловому одязі і розповідали про свою освіту і роботу. Таким чином вони виступали проти дискримінації ромів та прагнули показати, що представники цієї нацменшини здатні бути не лише двірниками. 

После фотоальбома «Флешмоб против дискриминации ромов» посыпалось невероятное количество комментариев в виде: А что пло...

Posted by Nataliia Kozyr on 22 вересня 2015 р.

Фото - Facebook Наталі Козир

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Дякуємо, інформація про помилку відправлена
Будь ласка, виберіть текст
Ви вибрали забагато тексту
Мітки: роми пам`ятник флешмоб
x
В чому помилка?
Зв'язатися з нами
Центр інформації про права людини