Тренінг "Блогери у правозахисті"

Громадська організація "Фундація прав людини"  оголошує набір учасниць Зимової Школи-тренінгу "Блогери у правозахисті" для лідерок громадських організацій, які працюють у царині правозахисту внутрішньо переміщених жінок у Львівській, Київській та Кіровоградській областях. Дедлайн - 19 січня 2018 року.

Головною метою проекту є посилення голосу внутрішньо переміщених жінок на місцевому рівні через системне використання сили блогерства у соціальних медіа ресурсах.

Ключове завдання проекту: підготовка групи блогерів, які мають високу мотивацію реагувати на різноманітні суспільно-політичні процеси, які мають суспільний резонанс на місцевому або національному рівнях, шляхом висвітлення своєї позиції в форматі блогу (відео, аудіо чи текст).

Тривалість проекту- 6 місяців.

До участі у конкурсі запрошуються представники громадських організацій, які опікуються потребами ВПО, журналісти друкованих видань, онлайн-ресурсів, теле- та радіокомпаній, а також незалежні блогери-початківці.

 Вимоги до кандидатів:

- чітке бажання створити та розвивати блог на визначену тематику;

- наповнювати блог матеріалами не менше, ніж один раз на тиждень з 1 січня 2018 -30 травня 2018;

- приймати активну участь у просвітницьких заходах проекту у вашому регіоні;

- регулярно відвідувати "Blog Café" зустрічі у вашому місті;

Що: Зимова Школа-тренінг "Блогери у правозахисті" на 30 осіб

Коли: 27- 30 січня 2018 року

Де: Тренінг-центр "Mama Cares”

Умови проживання за посиланням

Процес навчання за посиланням.    

Фінанси: Витрати, пов’язані з проживанням, харчуванням та транспортом, будуть відшкодовані проектом за умови 100% відвідування занять протягом всіх чотирьох робочих днів.

Транспортні витрати будуть відшкодовані за умови подання оригіналів проїзних документів в обидві сторони, але не більше ніж на суму 600 гривень.

Як подати заявку: не пізніше 19 січня 2018, 12:00 годин, ви маєте: 

  • Заповнити анкету.  
  • В анкеті є питання "Просимо надати перелік гіперпосилань на ваші блоги". Ви маєте надати приклад вашого особистого блогу у будь-якому форматі (аудіо, відео, текст). Будь-ласка, надсилайте виключно гіперпосилання на ваші блоги. Комісія має чітко зрозуміти, що саме Ви розробили в цьому блозі.

Рішення, щодо участі у Школі-тренінгу, буде прийнято не пізніше 22 січня. У зв’яку з великою кількістю анкет, Конкурсна комісія зв’яжеться лише з відібраними кандидатами. 

З іншими анонсами ознайомтесь на сторінці Центру інформації про права людини у розділі "Анонси"

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Дякуємо, інформація про помилку відправлена
Будь ласка, виберіть текст
Ви вибрали забагато тексту
x
В чому помилка?
Зв'язатися з нами
Центр інформації про права людини