Тренінг для соціальних працівників та працівниць з питань СОҐІ

Оголошується набір на Школу Толерантності з питань СОҐІ (сексуальної орієнтації та ґендерної ідентичності), яка пройде з 19 по 21 лютого 2019 року, в м. Запоріжжя (або Запорізька область).

Захід насамперед розрахований на чинних соціальних працівників та працівниць, а також студентів та студенток відповідних факультетів старших курсів вищих навчальних закладів. 

Заявки приймаються з усіх регіонів України.

Під час тренінгу розглядатиметься базова інформація стосовно ЛГБТ, сексуальної орієнтації та ґендерної ідентичності (СОҐІ), феномену гомосексуальності і трансґендерності, стереотипів щодо представників/-ниць ЛГБТ, а також коректна лексика стосовно ЛГБТ-спільноти та етичні норми під час роботи.

Окрім теоретичної частини, під керівництвом досвідчених психотерапевтів/-ок, учасники та учасниці матимуть низку практичних завдань та оволодіють навичками консультування ЛГБТ.

По закінченню тренінгу будуть видані сертифікати про участь у ньому.

Інші деталі:

Участь у тренінгу безкоштовна. Організатори відшкодовують витрати на проживання, харчування, проїзд учасників та учасниць проекту.

Тренінг проходитиме повних три дні. Участь у тренінгу протягом всього періоду є обов’язковою умовою.

У разі потреби організатори надають підтвердження відсутності на роботі / навчальних заняттях (офіційний лист).

Організаторами тренінгу виступають Запорізький обласний благодійний фонд "Ґендер Зед" за підтримки Національного демократичного інституту (NDI).

Щоб узяти участь у заході, будь ласка, заповніть аплікаційну форму

Заявки приймаються включно до вівторка, 5 лютого 2019 року.

У разі виникнення запитань звертайтеся за телефоном 095 763 59 53 (Тіна) або електронною поштою: sobko.genderz@gmail.com.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Дякуємо, інформація про помилку відправлена
Будь ласка, виберіть текст
Ви вибрали забагато тексту
x
В чому помилка?
Зв'язатися з нами
Центр інформації про права людини