Тренінг для тренерів та тренерок з питань СОҐІ (Запоріжжя)

Оголошується набір на тренерську школу з питань СОҐІ (сексуальна орієнтація та ґендерна ідентичність), яка пройде з 24 по 28 квітня 2017 року, в м. Запоріжжя (або Запорізька область). Дедлайн - 5 квітня 2017 р.

Захід, в першу чергу, розрахований на активістів та активісток, співробітників та співробітниць державних та недержавних організацій соціогуманітарної сфери, які мають досвід проведення тренінгів/воркшопів/виступів перед публікою. Заявки приймаються з усіх регіонів України.

Тренінг буде складатись з двох частин: теоретичної та практичної, де учасники/ці засвоять базову інформацію стосовно ЛГБТ*, сексуальної орієнтації та ґендерної ідентичності, коректної лексики, наукового погляду на гомосексуальність/трансґендерність, а також матимуть змогу відпрацювати навички фасилітації та створення ефективних програм навчання, організації і проведення результативних тренінгів під керівництвом досвідчених тренерів/ок. Протягом п’яти днів учасникам/цям будуть запропоновані: кіноклуби з дискусіями та спілкування з "живими книгами" — представниками/цями ЛГБТ*-спільноти, які зможуть особисто відповісти на будь-які питання, що пов’язані з їхньою сексуальною орієнтацією. Передбачено також спілкування із батьками ЛГБТ*, яке допоможе зрозуміти, який шлях вони пройшли до прийняття власних дітей.

ОБОВ’ЯЗКОВОЮ умовою участі у тренінгу є проведення власних заходів на тему СОҐІ — пост-тренінгових активностей по закінченню навчання протягом одного місяця.*

*це може бути один захід або серія заходів у своєму регіоні для обраної цільової групи. На етапі підготовки та реалізації освітніх заходів буде надаватися інформаційна та консультаційна допомога.

По закінченні тренінгу будуть видані сертифікати про участь у тренінгу.

Інші деталі:

Участь у тренінгу безкоштовна. Організатори відшкодовують витрати на проживання, харчування, проїзд учасників та учасниць проекту.

Тренінг проходитиме повних п’ять днів. Участь в тренінгу протягом всього періоду є обов’язковою умовою.

У разі потреби організатори надають підтвердження відсутності на роботі/навчальних заняттях (офіційний лист).

Організаторами тренінгу виступають Запорізький обласний благодійний фонд "Ґендер Зед" за підтримки Представництва Фонду імені Гайнріха Бьолля в Україні.

Щоб взяти участь в заході, будь ласка, заповніть аплікаційну форму за цим посиланням.   

Заявки приймаються включно до середи, 5 квітня 2017 року.

У разі виникнення запитань звертайтесь за телефонами: 061-228-11-72, 050-454-16-00 або електронною поштою: vitvitsky.genderz@gmail.com

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Дякуємо, інформація про помилку відправлена
Будь ласка, виберіть текст
Ви вибрали забагато тексту
x
В чому помилка?
Зв'язатися з нами
Центр інформації про права людини