Тренінг "Громадсько-політична школа для Донбасу та Криму"

7-8 березня відбудеться тренінг "Громадсько-політична школа для Донбасу та Криму", який організовує аналітичний центр "Стратегія".

Участь можуть взяти особи, що були змушені полишити Крим чи Донбас; що мешкають на територіях Донбасу, підконтрольних Україні; мешканці Криму та територій, зайнятих ДНР/ЛНР (якщо вони фізично зможуть бути присутніми на тренінгу), а також ті, хто іншим чином пов`язаний з Донбасом і Кримом (народилися і виросли у цих регіонах або мають там бізнес). Тренінг буде корисним як для людей, що вже мали досвід громадсько-політичного життя, так і для тих, хто хотів би зробити перші кроки в цій галузі. Мета школи - знайти активістів з новими поглядами і принципами та надати їм корисні знання.

На першому тренінгу відбудуться лекції громадського діяча, політолога/політтехнолога, спеціаліста з PR та зв’язків зі ЗМІ, дипломата, юриста і т.д. Задачею лекторів буде надати знання, які будуть корисними не тільки у віддаленому майбутньому, але й просто зараз: для покращення життя і адаптації вимушених переселенців, жителів мирних територій Донбасу та – наскільки це можливо – мешканців Криму та територій, підконтрольних ДНР/ЛНР. 

Учасникам тренінгу, які досі мешкають у Криму чи на підконтрольних "ДНР" та "ЛНР" територіях, організатори, розуміючи сьогоднішню ситуацію, гарантують максимальну конфіденційність – не розголошуватимуться їх ПІБ, місто проживання і т.д.

Заявку можна подати тут. Дедлайн заповнення заявок – 20 лютого.

Учасникам буде частково відшкодовано вартість проїзду до міста проведення тренінгу, також учасників буде забезпечено обідом та кава-паузами.

Місто проведення тренінгу буде обране, враховуючи географію учасників. Перевага надаватиметься містам "прифронтових" областей: Харків, Дніпропетровськ, Запоріжжя.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Дякуємо, інформація про помилку відправлена
Будь ласка, виберіть текст
Ви вибрали забагато тексту
Мітки: активіст Громадсько-політична школа для Донбасу та Криму
x
В чому помилка?
Зв'язатися з нами
Центр інформації про права людини