Тренінг "Відео як доказ"

23-25 березня у Києві під час Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA відбудеться триденний тренінг "Відео як доказ".

Тренінг розроблено міжнародною правозахисною організацією WITNESS. Організація вже понад 20 років працює з відеосвідченнями. За цей час їй вдалося надихнути громадських правозахисників з усього світу – від Бірми до Бразилії, від Каїра до Кейптауна – використовувати відеозйомку для викриття правди й стимулювання позитивних змін у дотриманні прав людини. 

Тренінг проведуть адвокат із прав людини й визнана режисерка Келлі Матесон та одеський режисер документального кіно та інструктор правозахисного відео Дмитро Хавін. 

До участі запрошуються активісти, що планують або вже знімають факти порушення прав людини і мають намір використовувати отримані відеоматеріали для притягнення до відповідальності порушників або звільнення несправедливо звинувачених. Мета тренінгу - навчити знімати безпечно та ефективно і гарантувати, що відео матиме значення.

Тренінг триватиме кожного дня протягом 4 годин, і упродовж всього заходу учасники зобов’язуються активно брати в ньому участь.

Учасники тренінгу обиратимуться на конкурсній основі.

Перевага надаватиметься тим, хто вже має досвід роботи “у полі” та здійснює моніторинг порушень прав людини в Криму та зоні АТО.

Для участі в конкурсі необхідно заповнити анкету учасника та надіслати на електронну пошту yavorskyy@helsinki.org.ua з темою листа: "Тренінг Witness".

Останній термін подачі анкет: 12 березня 2015 року.

По додаткову інформацію можна звертатися до Володимира Яворського yavorskyy@helsinki.org.ua

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Дякуємо, інформація про помилку відправлена
Будь ласка, виберіть текст
Ви вибрали забагато тексту
Мітки: фестиваль тренінг Docudays UA відео доказ
x
В чому помилка?
Зв'язатися з нами
Центр інформації про права людини