Тренінг з питань злочинів на ґрунті ненависті для представників громадянського суспільства

13–14 червня 2017 року Бюро з демократичних інститутів і прав людини ОБСЄ (БДІПЛ ОБСЄ) організує навчальну програму (тренінг) з питань злочинів на ґрунті ненависті для представників/-ць громадянського суспільства в Україні. Навчальна програма триватиме два дні.

БДІПЛ покриє витрати для відібраних учасників/-ць, включаючи оплату транспортних витрат та витрат на проживання. Мета навчальної програми – розвиток потенціалу організацій громадянського суспільства у сфері моніторингу злочинів на ґрунті ненависті та реагування на них.

У цьому контексті, програму буде спрямовано на розвиток таких ключових знань і навичок як:

- здатність розуміти і розпізнавати злочини на ґрунті ненависті, а також їхній вплив на жертв;

- розуміння законодавства у сфері боротьби зі злочинами на ґрунті ненависті;

- здатність виявляти, відстежувати і повідомляти про злочини на ґрунті ненависті в Україні;

- здатність проводити адвокаційну діяльність у сфері боротьби зі злочинами на грунті ненависті;

- практичні навички надання підтримки жертвам злочинів на ґрунті ненависті.

Методика: навчальна програма побудована у форматі тренінгу та базується на використанні інтерактивної методики, що передбачає високий рівень залучення й активності учасників/-ць. Заняття поєднують теорію та практику, а також безпосередню участь слухачів у рольових іграх.

Максимальна кількість учасників тренінгу становить 20 осіб.

Мова: навчання проводитиметься англійською мовою. Буде забезпечено синхронний переклад з англійської на українську чи російську мови.

Дати та місце проведення: тренінг відбудеться 13 – 14 червня 2017 року в Одесі.

Учасники мають відвідати всі заняття. Детальнішу інформацію про місце проведення тренінгу буде надано пізніше.

Як подавати заявку? Будь-ласка, заповніть наведений бланк заявки та надішліть його разом зі своїм резюме електронною поштою на адресу: Ukraine-CSproject@odihr.pl не пізніше 24 травня 2017 року. Результати відбору буде повідомлено всім заявникам.

Критерії відбору: Запрошуємо працівників/-ць і волонтерів з українських організацій громадянського суспільства, що займаються питаннями виявлення і реагування на злочини на ґрунті ненависті, а також надання допомоги і захисту прав жертв таких злочинів, подавати заявки на участь у тренінгу.

Особливо заохочуємо тих, хто поки не має багатого досвіду в галузі запобігання та реагування на злочини на грунті ненависті.

Заявникам необхідно:

- продемонструвати щирий інтерес до питань виявлення та реагування на злочини на грунті ненависті;

- обґрунтувати актуальність і корисність запропонованого тренінгу для їхньої подальшої роботи, пов’язаної із злочинами на грунті ненависті.

Запитання? З більш детальною інформацією про роботу БДІПЛ над проблемою злочинів на грунті ненависті можна ознайомитися на сайті: http://hatecrime.osce.org. З усіма запитаннями щодо змісту чи процедури навчання звертайтесь, будь-ласка, до пані Ірини Сухініної чи пана Вадима Макогона електронною поштою за адресою: UkraineCSproject@odihr.pl.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Дякуємо, інформація про помилку відправлена
Будь ласка, виберіть текст
Ви вибрали забагато тексту
x
В чому помилка?
Зв'язатися з нами
Центр інформації про права людини