Тренінг "Захист прав вразливих виборців" для громадських активістів України

Оголошується відбір учасників на тренінг "Захист прав вразливих виборців" для українських громадських активістів, правозахисників та журналістів, що займаються або зацікавлені у виборчих процесах.

Коли і де:

21–22 березня 2019 року (четвер-п’ятниця), Освітній дім прав людини – Чернігів.

Хто може бути учасником тренінгу:

Громадські активісти, правозахисники та журналісти, які займаються або зацікавлені в посиленні електоральної участі та громадянської активності вразливих груп.

До участі в тренінгу запрошуються учасники з усіх регіонів України.

Метою заходу є посилення спроможності українських громадських активістів, правозахисників та журналістів забезпечити прозорий виборчий процес для вразливих груп (виборці з обмеженими можливостями, мігранти та внутрішньо переміщені особи, ув’язнені, маломобільні та соціально ізольовані виборці), а також зацікавлені в спостереженні за виборчим процесом в пенітенціарних, медичних та соціально-медичних установах.

У програмі заходу:

– Міжнародні стандарти організації чесних та вільних виборів.

– Гарантування виборчих прав громадян, які тимчасово обмежені в пересуванні.

– Роль громадськості, владних органів та виборчих комісій в забезпеченні вільного та прозорого волевиявлення соціально та інформаційно ізольованих виборців.

– Організація виборчого процесу на спеціальних виборчих дільницях.

– Особливості процедури голосування в пенітенціарних, медичних та соціально-медичних установах.

– Особливості голосування внутрішньо переміщених осіб, внутрішніх трудових мігрантів, виборців, що проживають за кордоном.

– Протидія недоброчесним практикам на виборах.

Тренером виступатиме провідний експерт ВГО "Комітет виборців України" Денис Рибачок.

Реєстрація триває до 14 березня 2019 року включно. Про результати відбору учасникам буде повідомлено 15 березня 2019 року.

Для реєстрації потрібно заповнити наступну форму.

Участь у заході безкоштовна! Організатори забезпечують проживання та харчування учасників заходу. Також відшкодовується проїзд учасників до місця проведення тренінгу і у зворотному напрямку в межах вартості проїзду в купейному вагоні потяга або "Інтерсіті+" (2-й клас) за умови надання документів, що підтверджують вартість проїзду.

Контактна особа: Катерина Данькова, (063) 158-32-46, katrina.dankova@gmail.com.

Захід організований Чернігівським громадським комітетом захисту прав людини в межах реалізації проекту "Кожен голос має значення!" за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Дякуємо, інформація про помилку відправлена
Будь ласка, виберіть текст
Ви вибрали забагато тексту
x
В чому помилка?
Зв'язатися з нами
Центр інформації про права людини