Тренінг "Запобігання та протидія проявам гендерного насильства" (Рівне)

ГО "Єдність" запрошує всіх зацікавлених відвідати безкоштовний тренінг  "Запобігання та протидія проявам ґендерного насильства". Дедлайн - 4 квітня 2017 р.

Продовжуючи реалізацію проекту "Становлення ґендерної рівності у суспільстві", що реалізується за фінансової підтримки Європейського Союзу, ГО "Єдність" запрошує всіх зацікавлених відвідати безкоштовний тренінг  "Запобігання та протидія проявам ґендерного насильства". 

Ґендерне насильство - проблема актуальна для більшості країн світу і тим більше для України. Разом з активістами та активістками, громадськими діячами та діячками ми обговоримо сутність феномену ґендерного насильства, дізнаємось як воно виникає. Ця надзвичайно важлива тема варта уваги, адже, це єдина сфера людських відносин в якій обсяг захищуваних прав людини має тенденцію до розширення.

Розуміння поняття ґендерного насильства в різних сферах суспільного життя розуміється вузько і не розкриває всіх форм та наслідків подібних дій.

Тренерки з дружньої ГО "Чайка" прикладуть максимум зусиль, щоб розібрати з Вами законодавче забезпечення права особи на захист її безпеки та отримання кваліфікованої допомоги з боку держави.

Окрему увагу буде приділено сприянню викорінення всіх форм насилля проти жінок, запобіганню насилля та підтримки жертв насилля та торгівлі.

Хочете розібрати ці теми разом? Поспішіть заповнити Google форму вже зараз: https://goo.gl/forms/n0WJBPt5iEd8hoXu1

Не чекайте поки проблема ґендерного насильства торкнеться Вас чи учасників Вашої організації. Прийдіть на тренінг "Запобігання та протидія проявам ґендерного насильства".

Чекаємо на Вас 5 квітня 2017 року о 10.00 у приміщенні Infohub (м.Рівне, вул. Словацького, 3а).

СТАНЬ ЧАСТИНОЮ ПРОЕКТУ "СТАНОВЛЕННЯ ҐЕНДЕРНОЇ РІВНОСТІ У СУСПІЛЬСТВІ"!

Твої, ГО "Єдність" та ГО "Спілка жінок Куликівщини"

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Дякуємо, інформація про помилку відправлена
Будь ласка, виберіть текст
Ви вибрали забагато тексту
x
В чому помилка?
Зв'язатися з нами
Центр інформації про права людини