Тренінги з лідерства для жінок – представниць державної служби

Студія жіночого лідерства оголошує набір групи жінок – представниць державної служби з Харківської, Луганської та Донецької областей. Дедлайн – 25 січня 2019 року.

Мета Студії полягає в підтримці лідерок, наданні їм інструментів для підвищення їхньої ефективності, знищення стереотипів, що пов’язують ефективне лідерство і маскулінність.

Студія жіночого лідерства пропонує:

  • 5 шестигодинних тренінгів для розвитку лідерських якостей від європейських та українських тренерів у період з лютого по травень 2019 року. Тренінги відбуватимуться в Харкові.  
  • Навчальний візит до Швеції для ознайомлення зі шведським стилем лідерства (орієнтовна дата поїздки – осінь 2019 року). Візит відбудеться за кошти проекту.
  • Можливість взяти участь у конкурсі міні-грантів та реалізувати власний соціальний проект. Максимальна сума гранту для індивідів – 1000 євро, для організацій – 5000 євро.

Якщо Ви бажаєте взяти участь у проекті, будь ласка, надішліть своє резюме та мотиваційний лист із поміткою в темі "держслужба" до 25 січня 2019 року на поштову скриньку genderkharkiv@gmail.com.

У разі виникнення запитань – звертайтеся до координаторки Студії жіночого лідерства Анастасії Макаренко за телефоном 050 590 62 39 або електронною поштою.

Якщо Ви прагнете змін та мотивуєте інших до активної діяльності задля перетворень – чекаємо на Вас у Студії жіночого лідерства!

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Дякуємо, інформація про помилку відправлена
Будь ласка, виберіть текст
Ви вибрали забагато тексту
x
В чому помилка?
Зв'язатися з нами
Центр інформації про права людини