Тренінги з тактичної медицини згідно стандартів НАТО

14-15 березня з 11:00 до 18:00 у поліклініці Головного військового клінічного госпіталю (Київ, вул. Госпітальна, 18 - вхід з боку бульвару Лесі Українки, між будинками 12 і 14, крайній зліва вхід в будівлю поліклініки, другий поверх, ліве крило) відбудуться два одноденних тренінга за стандартами тактичної медицини, які застосовуються в арміях країн НАТО.

Одноденний курс проекту "Медсанбат" розрахований на журналістів, фотографів та операторів, які працюють у зоні бойових дій. Програма курсу буде присвячена сучасним методам зупинки кровотечі в польових умовах, застосуванню кровоспинних джгутів, ускладненням після використання джгута, а також іншим прийомам допомоги і само- та взаємодопомоги в бойових умовах. Планується додаткова програма з психологічної допомоги для тих, хто працював у зоні бойових дій.

Модуль безпеки (Security Briefing) буде організовано заочно у письмовому вигляді.

Прохання заповнити заявку на участь у тренінгу до 16:00 12 березня і надіслати за адресою P.Piminov@antiaids.org. Всім, хто вже надіслав свої дані (мейл, телефон, назва ЗМІ і посада), заповнювати цю заявку необов'язково.

Якщо у редакції буде бажання зробити репортаж з цього тренінгу, то для цього необхідно виділити журналіста, який не буде брати участь у заняттях тренінгу, а буде займатися тільки репортажем. Акредитація для журналістів, які не беруть участі у тренінгу - також через мейл P.Piminov@antiaids.org.

За детальною інформацією звертатися до Павла Пімінова, директору з комунікації Фонду Олени Пінчук "АНТИСНІД": +380 67 466 8736, P.Piminov@antiaids.org.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Дякуємо, інформація про помилку відправлена
Будь ласка, виберіть текст
Ви вибрали забагато тексту
x
В чому помилка?
Зв'язатися з нами
Центр інформації про права людини