У Чернігові відбудеться Освітній фестиваль прав людини

З 28 липня до 5 серпня у Чернігові відбудеться другий Освітній Фест Прав Людини — 2018. Фестиваль проходитиме в Освітньому домі прав людини, що розташований неподалік від Чернігова, у селищі Количівка. 

Caption

Ідеєю фестивалю є цікаво, творчо, по-літньому просувати та популяризувати права людини. 

Під час Фесту учасники зможуть:

  • поглибити знання з окремих тем та аспектів прав людини;
  • подискутувати з приводу актуальних правозахисних питань;
  • познайомитися з новими друзями та партнерами;
  • запланувати спільні дії для подолання проблем у сфері прав людини та долучитися до існуючих ініціатив;
  • обмінятися досвідом з іншими учасниками та спікерами;
  • дізнатися більше про багаторічну діяльність Програми "Розуміємо права людини", про історію створення та досягнення Дому, про активності Мережі домів прав людини та долучитися до їх роботи;
  • набратися сил та натхнення, відпочити у затишному місці та гарно провести час у колі однодумців.

"Освітній Фест прав людини — 2018 відбудеться під гаслом "Дім — це ми". Адже Дім розбудовують люди, які там працюють, приїздять, навчаються. Саме "Ми" робимо його теплим та привітним", — пояснюють організатори. 

Цього року програма Фесту орієнтована на три тематичні блоки:

  • дискримінація та насильство на ґрунті ненависті в українському суспільстві та шляхи їх подолання;
  • міжнародне право прав людини: сучасні виклики та загрози;
  • запровадження в Україні комплексної освіти з прав людини в школах та університетах. 

Крім основної змістовної програми в рамках Фесту, за словами організаторів, заплановані активності на будь-який смак: екскурсії до Чернігова, перегляд фільмів з колекції Docudays, ранкові заняття з йоги, творчі та спортивні майстер-класи, прогулянки до Десни та озера, музичні вечори, тематичні вечері, конкурси, сувеніри та багато іншого. Також учасники зможуть самостійно ініціювати проведення факультативних тренінгів.

Умови участі:

Організаційний внесок за один день участі у Фесті складає 100 грн., за три дні участі — 250 грн. Організатори пропонують проживання у Домі за внесок у розмірі 235 грн/доба. А також безкоштовне проживання у кемпінгу на території Дому (зі своїм наметом або орендованим за 100 грн/доба). Передбачене харчування усіх учасників заходу (сніданок, обід, вечеря).   

Стипендія. У разі необхідності компенсації проживання та/або проїзду, ви можете претендувати на стипендію. Для цього при заповненні анкети учасника потрібно обрати відповідний пункт та надати додаткову інформацію. Стипендіати будуть визначені шляхом конкурсного відбору. Подати заявку на стипендію може будь-яка особа. Пріоритет надаватиметься: випускникам Програми "Розуміємо права людини" та волонтерам організацій-учасниць Дому.

Організатори повідомили, що для тих, хто не встиг зареєструватись, але хоче потрапити на фестиваль, треба зв’язатись з координаторка Освітнього Фесту Ганною Рожковою за телефоном +38 068 963 55 62, або поштою hannarozhkova@gmail.com.

З питань акредитації ЗМІ звертатись за телефоном +38 063 643 78 11, Світлана Бондар, або писати на електронну адресу svitlana.ehrh@gmail.com.  

Волонтерство. Для того, аби стати волонтером фестивалю, необхідно обрати відповідний пункт в анкеті учасника та заповнити додаткову сторінку. Волонтери отримують повну стипендію на проїзд та проживання, а також звільняються від внеску за участь у фестивалі. Пріоритет при відборі волонтерів надаватиметься тим, хто готовий допомагати протягом усього заходу та/або має попередній досвід волонтерства.

З додатковими питаннями — координаторка Освітнього Фесту Рожкової Ганни (тел.: +38 068 963 55 62), hannarozhkova@gmail.com

Подробиці та новини шукайте на сторінці та на сайті Дому, а також на сторінці події.

Фестиваль відбудеться за підтримки Міністерства закордонних справ Королівства Норвегія та Фундації домів прав людини в рамках Всеукраїнської освітньої програми "Розуміємо права людини".

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Дякуємо, інформація про помилку відправлена
Будь ласка, виберіть текст
Ви вибрали забагато тексту
x
В чому помилка?
Зв'язатися з нами
Центр інформації про права людини