У День захисту дітей запрошують на "Алею мрій", аби поговорити про права дітей та їхні мрії

1 червня 2017 р. з 14.00 до 18.00 на Пейзажній алеї в Києві Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні за підтримки Міністерства міжнародних справ Канади та Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), у співпраці з державними структурами, партнерськими громадськими організаціями та соціально-відповідальним бізнесом організовує розважально-просвітницький захід для дітей – "Алею Мрій". Захід проводиться з нагоди Міжнародного дня захисту дітей, щоб привернути увагу до необхідності соціального захисту прав дитини.

До участі в заході запрошені діти, які перебувають у складних життєвих обставинах, виховуються в дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях. Діти та підлітки зможуть завітати до "Живої бібліотеки" та поспілкуватися з "книжками" - представниками різних професій, які розкажуть дітям про свій досвід, цим самим заохочуючи до великих мрій; потрапити в "Казковий простір", де відомі українські діячі через призму казкових персонажів навчатимуть дітей захищати свої права; а також знайти нове хобі у майстернях творчого розвитку та чарівних літер. Експерти з безпечної міграції, ґендерної рівності та захисту прав дітей допоможуть усім учасникам пам’ятати про власні права, гідне ставлення до інших, безпеку й уміння ухвалювати відповідальні рішення у різних життєвих ситуаціях.

На "Алеї мрій" дітей зустрінуть заступниця міністра внутрішніх справ України Анастасія Дєєва, телеведуча та акторка Тала Калатай, телеведуча та засновниця проекту "Студвей" Тетяна Терехова, письменниця та правозахисниця Лариса Денисенко, переможець четвертого сезону "Голосу країни" Ігор Грохоцький, гравці Національної збірної України з футболу та інші відомі українські телеведучі, письменники, представники шоу-бізнесу та лідери думок.

Разом з дипломатами, поліцейськими, пожежними, спортсменами, хореографами та громадськими активістами вони на власному прикладі покажуть дітям, що  немає нічого неможливого, і найзаповітніші мрії можуть справдитися.

Партнерами заходу стали громадські організації "Ла Страда-Україна", А21, "Фундація Дарини Жолдак", Федерація футболу України та соціально-відповідальні компанії Bosch, Coca-Cola, DEC lab, lifecell, та "Три ведмеді". 

Офіційного відкриття заходу не заплановано. Окремі інтерв’ю з представниками Міжнародної організації з міграції в Україні, Посольства Канади в Україні, Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та гостями заходу можна буде взяти з 15.30 до 16.30.

Будь ласка, підтвердіть участь до 17:00 31 травня 2017 р. Контакти для ЗМІ: Ольга Пустовіт, opustovit@iom.int або +38 067 375 81 05.

Сторінка заходу на Фейсбук. 

Більше про МОМ в Україні за цим посиланням.   

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Дякуємо, інформація про помилку відправлена
Будь ласка, виберіть текст
Ви вибрали забагато тексту
x
В чому помилка?
Зв'язатися з нами
Центр інформації про права людини