У Дніпропетровську дітей-переселенців безкоштовно готуватимуть до ЗНО

У Дніпропетровську розпочались безкоштовні курси з підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання знань для дітей-переселенців із зони АТО.

Як повідомляє "Радіо Свобода", сьогодні у Центральній міській бібліотеці почалися заняття з української мови та історії України, які проводять викладачі-волонтери.

Координаторка проекту Надія Вовк говорить, що ці курси виникли на базі безкоштовних курсів з української мови, що діють у Дніпропетровську вже другий рік.

"Спершу ми хотіли проводити для майбутніх абітурієнтів лише заняття з української мови. Але так склалось, що до нас почали долучатись волонтери-викладачі інших предметів, і на сьогодні ми вже маємо також заняття з української літератури, історії України, хімії, математики, фізики. У найближчих планах – англійська мова. Наскільки мені відомо, такий проект з підготовки дітей-переселенців до ЗНО поки діє лише у Дніпропетровську", – зазначила Надія Вовк.

Викладачі сподіваються, що цей проект допоможе дітям-переселенцям надолужити час, втрачений через події на сході України. Вони зазначають, що загальний рівень знань цих дітей не відрізняється від рівня місцевих одинадцятикласників. Викладачі впевнені, що найкраща допомога для дітей з Донбасу - це можливість підготуватися до вступних випробувань та отримати вищу освіту.

Курси триватимуть до початку складання ЗНО. Для дітей розроблено дуже інтенсивні програми, бо часу лишилося небагато.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Дякуємо, інформація про помилку відправлена
Будь ласка, виберіть текст
Ви вибрали забагато тексту
Мітки: діти освіта АТО ЗНО курси
x
В чому помилка?
Зв'язатися з нами
Центр інформації про права людини