У Донецькій області бойовика звільнили за сприяння слідству

Бойовика "ДНР", який добровільно здався правоохоронцям та сприяв розкриттю злочинів, звільнили від кримінальної відповідальності.

Як повідомляє прес-служба прокуратури Донецької області, мешканець Маріуполя у листопаді 2014 року, працюючи молодшим інспектором відділу охорони Волноваської виправної колонії, вступив до лав терористичної організації "ДНР", де брав участь у підготовці та здійсненні низки злочинів.

У березні 2015 року чоловік добровільно здався представникам Збройних Сил України, зізнався в протиправній діяльності в інтересах "ДНР" та в подальшому сприяв розкриттю злочинів, вчинених терористами.

"Згідно законодавства України, особа, яка добровільно повідомила правоохоронний орган про терористичну діяльність, сприяла її припиненню або розкриттю злочинів, вчинених у зв'язку із створенням або діяльністю такої групи чи організації, звільняється від кримінальної відповідальності", -  йдеться у повідомленні прес-служби.

Суд врахував ці обставини та звільнив чоловіка від кримінальної відповідальності за ч. 2 ст. 258-3 (створення терористичної групи чи терористичної організації) КК України.

Нагадаємо, днями суд також звільнив мешканця Свердловська Луганської області, який з липня 2014 року приймав участь в діяльності "Объединенной армии Юго-Востока" терористичної організації "ЛНР", де проходив теоретичне та практичне навчання, у тому числі на території РФ, та чергував на блокпостах. Він добровільно здався українським військовим та допоміг розкрити низку злочинів бойовиків "ЛНР".

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Дякуємо, інформація про помилку відправлена
Будь ласка, виберіть текст
Ви вибрали забагато тексту
Мітки: тероризм ДНР бойовик злочин
x
В чому помилка?
Зв'язатися з нами
Центр інформації про права людини