У Єкатеринбурзі завели справу проти Катерини Вологженінової за публікації на сторінці ВКонтакте

У Росії проти мешканки Єкатеринбургу Слідчий комітет порушив кримінальну справу за те, що вона публікувала посилання на українські програми і документальні фільми про події на Євромайдані та війну на Донбасі.

Про це повідомляє видання "Відкрита Росія".

Катерину Вологженінову звинувачують за статтею 282 КК РФ (Розпалювання ненависті або ворожнечі, а також приниження людської гідності).

Напередодні новорічних свят співробітники Слідчого комітету провели у її помешканні обшук. 

Вологженінова каже, що співробітники Слідчого Комітету РФ були здивовані, коли довідались, вона не є українкою ні за громадянством, ні за національністю.

"Далі співробітників СК цікавило, звідки я знаю українську мову (деякі мої пости я публікую українською). Я відповіла, що мову я почала вчити сама, оскільки мені це цікаво. На допиті в СК мене запитали, чи не перебуваю я в українських екстремістських організаціях, оскільки я підписана на новинні стрічки спільнот Російський Правий сектор і УНСО. Таке ж питання задавали і моєму другові, якого допитували як свідка", - зазначила вона.

Катерина Вологженінова розповіла, що посилання розміщує, намагаючись розібратися в тому, що ж насправді відбувається в Україні.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Дякуємо, інформація про помилку відправлена
Будь ласка, виберіть текст
Ви вибрали забагато тексту
Мітки: Росія
x
В чому помилка?
Зв'язатися з нами
Центр інформації про права людини