У Кабміні працюватиме Уповноважений з питань гендерної політики

Кабінет міністрів оголосив конкурс на посаду урядового Уповноваженого з питань гендерної політики.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила віце-прем’єрка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе.

"У суспільстві зростає рівень розуміння проблематики забезпечення гендерної рівності. Однак країна все ще на початку великої роботи. Кількість жінок, залучених до ухвалення важливих для держави рішень, на жаль, залишається вкрай малою. Тож закликаю жінок і чоловіків (які, впевнена, теж можуть бути відданими справі гендерної рівності) взяти участь у конкурсному відборі", – йдеться у дописі.

Конкурсний відбір відбудеться 23 листопада у секретаріаті Кабінету міністрів.

Серед напрямів діяльності Уповноваженого з питань гендерної політики – реалізація єдиної державної політики, спрямованої на досягнення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків у всіх сферах життя суспільства, моніторинг щодо врахування Кабінетом Міністрів України принципу гендерної рівності під час прийняття нормативно-правових актів, а також контроль над виконанням Національного плану з виконання резолюції Ради безпеки ООН 1325 "Жінки, мир, безпека" на період до 2020 року.

Нагадаємо, Міністерство внутрішніх справ співпрацюватиме з Представництвом НАТО в Україні для імплементації Резолюції. Її реалізація є частиною стратегії МВС щодо залучення жінок до правоохоронної діяльності.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Дякуємо, інформація про помилку відправлена
Будь ласка, виберіть текст
Ви вибрали забагато тексту
Мітки: Кабмін гендерна рівність
x
В чому помилка?
Зв'язатися з нами
Центр інформації про права людини