У Харкові на зоозахисній акції з дівчини зірвали значок "I am lesbian"

Молоді люди в одязі з написами "Азов" і язичницькою символікою запитували, що за акцію збираються проводити активісти, і вимагали показати плакати.

Як пише активістка Олена Вишня на своїй сторінці в Facebook, на 29 серпня харківськими зоозахисниками було заплановано проведення Маршу за права тварин.

Коли учасники та організатори з плакатами почали збиратися на місці акції, до них підійшли молоді люди і почали питати, на якій підставі відбувається акція і що це за плакати.

"Розмову вів, скажімо так, лідер цієї компанії - високий світлий молодик з позначеннями на одязі знаками "Азов". У всіх інших були знаки розрізнення на одязі язичницької спрямованості - коловороти тощо, які, на моє глибоке переконання, недвозначні", - розповідає Олена Вишня. 

29 августа зоозащитниками, активными ребятами города Харькова было намечено проведение Марша за права животных. Ранее, ...

Posted by Олена Вишня on 29 серпня 2015 р.

На відповідь активістів, що про акцію повідомлено відповідні органи, молоді люди сказали, що їм все одно, кого вони повідомили, і акцію потрібно узгоджувати з ними. Також вони сказали, що нібито представляють "громадську дружину".

Молоді люди вимагали показати плакати до початку ходи. Один з хлопців побачив на грудях учасниці значок з написом "I am lesbian", зірвав його і так і не повернув, коментуючи, що цей значок ображає його почуття. На спроби сфотографувати його дії намагався вибити фотоапарат.

Активісти викликали міліцію, але правоохоронці стали вимагати копію повідомлення про проведення маршу. У активістів її не виявилося, а оригінал вони віддали за місцем подачі повідомлення. При цьому міліція відмовлялася брати покази в свідків конфлікту.

"Тільки під тиском свідків нас згадали в поясненні і записали наші контактні номери телефонів для можливого подальшого опитування", - згадує Олена.

У того, хто застосував насильство до дівчини, також не стали брати показання і встановлювати його особу. Підполковник міліції у відповідь на вимоги активістів сказав: "Мені не треба встановлювати його особу, я його знаю". Пізніше зі слів постраждалої опис його зовнішності записали неправильно (замість світлого волосся - темне).

Олена зателефонувала представникам Громадської самооборони, і лише під їхнім контролем міліція прийняла і заяву, і пояснення. Однак показів у свідків так і не взяла і особу нападника не встановила.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Дякуємо, інформація про помилку відправлена
Будь ласка, виберіть текст
Ви вибрали забагато тексту
Мітки: активіст напад Азов
x
В чому помилка?
Зв'язатися з нами
Центр інформації про права людини