У Києві презентують новий освітній онлайн ресурс із протидії дискримінації

Антисемітизм, расизм і дискримінація і сьогодні мають місце в Європі і впливають на життя молоді всюди, в т.ч. і в Україні. Зворушливі історії підлітків з різними, часто уразливими ідентичностями стали основою для інноваційного європейського онлайн ресурсу з навчання протидії дискримінації.

Європейський освітній проект "Stories that Move. Вчимося протидіяти дискримінації" розроблений освітніми експертами семи європейських країн за участю українських педагогів і містить навчальні матеріали, які сприяють поліпшенню знань і навичок для розпізнавання і боротьби з антисемітизмом, ромофобією і іншими формами дискримінації.

Презентація нового освітнього продукту відбудеться в Києві, 27 жовтня 2017 року, об 15:00, в приміщенні Офісу Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини (м. Київ, вул. Інститутська, 21/8).

Запрошені представники Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки України, міжнародних організацій, активісти громадського сектору, журналісти, педагоги і бажаючі ознайомитися з новітнім продуктом для поглиблення власного експертного потенціалу.

Проект реалізується в Україні громадською організацією "МАРТ" (http://mart-ngo.org.ua/ua/itemlist/) за сприяння Будинку Анни Франк (Амстердам, Нідерланди http://www.annefrank.org) і фінансової підтримки Фонду "Пам'ять, відповідальність і майбутнє" (THE FOUNDATION REMEMBRANCE, RESPONSIBILITY AND FUTURE http://www.stiftung-evz.de), і є частиною плану дій Всеукраїнської освітньої програми "Розуміємо права людини".

У разі виникнення додаткових питань, за інформацією можна звертатися до:

Шляхтур Наталії

Телефон: +38 093 192 28 11; +8 095 644 17 12

Електронна пошта: n2t2i2@gmail.com

Олександра Войтенко

Телефон: +38 050 598 05 98

Електронна пошта: ovoitenko@gmail.com

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Дякуємо, інформація про помилку відправлена
Будь ласка, виберіть текст
Ви вибрали забагато тексту
x
В чому помилка?
Зв'язатися з нами
Центр інформації про права людини