У Києві відбувся тренінг у рамках курсу з захисту прав дітей

Правозахисник Андрій Юров ознайомив юристів, правозахисників, педагогів, соціальних працівників з концепцією прав людини.

14-15 квітня та 17-18 квітня в Києві дві групи учасників навчального курсу: "Захист та забезпечення прав дітей та молоді груп ризику" взяли участь у тренінгу "Базовий семінар з прав людини та дій на захист суспільних інтересів".

У тренінгу взяли участь юристи, правозахисники, педагоги, соціальні працівники та інші зацікавлені в тематиці прав дитини. Учасники тренінгу представляли різні міста України - Київ, Тернопіль, Харків, Чернівці, Донецьк, Полтаву, Чернігів та відповідні області. 

Тренер Андрій Юров, який є почесним президентом Міжнародного Молодіжного Правозахисного Руху, членом Ради при Президентові РФ з розвитку громадянського суспільства і прав людини, експертом Ради Європи та правозахисником, ознайомив учасників з концепцією прав людини, стратегіями та тактиками дій на захист суспільних інтересів.

Представники Міжнародного благодійного фонду "СНІД Фонд Схід-Захід" Ірина Нерубаєва та Анастасія Шебардіна зробили сюрприз для учасників тренінгу, повідомивши, що на найуспішніших учасників курсу очікує поїздка за кордон для вивчення іноземного досвіду у сфері захисту прав дітей.

За словами учасників тренінгу, тренер багатьох змусив переглянути свої підходи до прав людини, наводив прості та ефективні приклади дії на захист суспільних інтересів і прав людини. Учасники зізнались, що вже хочуть втілювати їх у життя.

Далі учасників курсу чекає дистанційна сесія та спеціалізовані тренінги з прав дитини в Чернігові.

Базовий семінар є одним з етапів навчального курсу: "Захист та забезпечення прав дітей та молоді груп ризику", який реалізує ГО "Центр інформації про права людини" за підтримки Міжнародного благодійного фонду "СНІД Фонд Схід-Захід" (AIDS Foundation East-West – AFEW-Україна) у співпраці з Міжнародною школою прав людини і громадських дій та Освітнім домом прав людини – Чернігів, за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Королівства Нідерланди. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Дякуємо, інформація про помилку відправлена
Будь ласка, виберіть текст
Ви вибрали забагато тексту
Мітки: юрист правозахисник Андрій Юров тренінг права дитини дії на захист суспільних інтересів соціальний працівник
x
В чому помилка?
Зв'язатися з нами
Центр інформації про права людини