У Києві відзначили День Соборності "Живим ланцюгом"

Під час акції "Живий ланцюг", яка вже традиційно відбувається у День Соборності, участники зібралися на мосту Патона в Києві та з'єднали два береги Дніпра, узявшись за руки.

Про це повідомляють "Подробности". 

Люди прийшли на акцію з державними прапорами та національною символікою. Під бій барабанів, тримаючись за руки, учасники несли з лівого берега тридцятиметрову жовту стрічку, а з правого - синю.

Учасники акції зустрілися в центрі мосту, створивши спільний державний прапор, як символ єдності країни від сходу до заходу. Також люди хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих в АТО.

Окрім Києва, акція відбулася у більш ніж 100 населених пунктах України.

"Ми єдині, і ми хочемо миру, хочемо миру з перемогою, щоби підтримати людей і на сході і на заході, які бажають, щоб Україна була щасливою, мирною країною", - говорить Ірина Зубченко, учасниця акції "Живий ланцюг".

Нагадаємо, 22 січня 1919 року було проголошено акт Злуки, тобто возз'єднання Української та Західноукраїнської Народних республік. 1990 року символом єднання українського народу від заходу до сходу став "живий ланцюг" від Києва до Львова, який, взявшись за руки, утворили майже три мільйони людей.

Відео: 5 канал

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Дякуємо, інформація про помилку відправлена
Будь ласка, виберіть текст
Ви вибрали забагато тексту
Мітки: акція День соборності живий ланцюг
x
В чому помилка?
Зв'язатися з нами
Центр інформації про права людини