У Криму оштрафували учасника одиночного пікету на підтримку кримських татар

У Криму Сімферопольський районний суд оштрафував учасника поодиноких пікетів проти обшуків й арештів кримських татар і мусульман Рустема Усманова.

Про це повідомляє Крим.Реалії з посиланням на об’єднання "Кримська солідарність".

Суд призначив Усманову покарання у вигляді штрафу в розмірі 10 тисяч рублів (приблизно 4 400 гривень). Активіст "Кримської солідарності" Сервер Мустафаєв розповів про численні процесуальні порушення, що були виявлені в процесі вивчення матеріалів справи.

"Наприклад, текст, що був нанесений на плакат під час затримання пікетувальника, і той текст, що був унесений до матеріалів справи, це два різних тексти. Протокол склали 27 листопада, а порядок для складання протоколу він отримав 7 грудня. Тобто, спочатку був складений протокол, а потім – повістка. Це яскраві факти, що говорять про посадову підробку дільничного, а суддя на це закривав очі", – зазначив Мустафаєв.

У Криму 14 жовтня відбулася серія поодиноких пікетів проти репресій силовиків щодо кримських татар, мусульман на анексованому Росією півострові. Пізніше учасники цих пікетів були оштрафовані російськими судами.

На пікетувальників склали адміністративні протоколи за порушення встановленого порядку пікетування (частина 5 статті 20.2 КоАП Росії).

Пізніше судові засідання відбулися в Сімферополі, Джанкої, Алушті, Судаку, а також Совєтському, Кіровському, Білогірському й Червоногвардійському районах. Головним доказом звинувачення послужила експертиза експертного центру МВС у Криму, згідно з якою "пікети об'єднані єдністю мети, задумом і загальною організацією".

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Дякуємо, інформація про помилку відправлена
Будь ласка, виберіть текст
Ви вибрали забагато тексту
Мітки: Росія Крим пікет репресії в Криму
x
В чому помилка?
Зв'язатися з нами
Центр інформації про права людини