У Криму залишили під арештом блогера Мемедемінова

Підконтрольний Кремлю Верховний суд Криму залишив під арештом до 16 травня затриманого в березні минулого року блогера Нарімана Мемедемінова.

Про це повідомили активісти "Кримської солідарності". 

Суд розглядав апеляційну скаргу захисту на продовження арешту цивільному журналісту в закритому режимі. Під час засідання захист клопотав про відкриття судового процесу, проте в цьому йому відмовили, пославшись на “небезпеку для його учасників”. У відповідь на це Мемедемінов попросив посилити заходи безпеки, але російський прокурор заявив, що вжитих заходів безпеки досить, а суд з ним погодився. Блогер знову подав клопотання про проведення відкритого судового засідання, проте суд відмовився його розглядати. 

Як відомо, блогера Нарімана Мемедемінова російські силовики затримали ще в березні минулого року. Чоловіка звинувачують у публічних закликах до ведення терористичної діяльності. Приводом для звинувачень став канал YouTube, де Мемедемінов висвітлював події в Криму. Національна спілка журналістів України (НСЖУ) назвала арешт Мемедемінова в Криму "порушенням прав на свободу думки, вільне отримання і поширення інформації, в тому числі за допомогою мережі інтернет".

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Дякуємо, інформація про помилку відправлена
Будь ласка, виберіть текст
Ви вибрали забагато тексту
Мітки: Наріман Мемедемінов Крим блогер
x
В чому помилка?
Зв'язатися з нами
Центр інформації про права людини