У квартиру громадської діячки Матвієнко вночі проникли невідомі, а на сайти її організацій здійснили DdoS-атаки

У ніч на 22 лютого у квартиру голови Ради Лабораторії законодавчих ініціатив та кураторки Української школи політичних студій Світлани Матвієнко проникли невідомі, які не взяли жодних цінних речей, але розклали їх на видних місцях.

Про це Світлана Матвієнко написала на своїй сторінці у Фейсбук.

За її словами, проникнення відбулось у той час, коли вона спала в середині квартири. 

"Дивно прокинутися зранку і зрозуміти, що поки ти спала, у тебе були гості. Чемні гості. Які порозкладали твої речі, подіставали всі коробочки доступні і все лишили відкритим – просто, щоб показати, що гостей нічого не цікавить – жодні цінні речі. ... Дуже огидне відчуття. І думки в голові – що я робила, які плани здійснювала, на які акції ходила, кого тегала в постах", – написала Матвієнко.

Світлана публічно заявила, що не немає заборонених речовин, зброї чи інших заборонених предметів, на випадок, якщо раптом такі речі згодом знайдуться у її оселі. Також вона повідомила, що її заяву про проникнення в квартиру зареєстрували у поліції. 

У коментарях до посту користувачі припускають, що таке проникнення може бути засобом залякування, зокрема з боку представників провладних структур.

Громадська діячка також розповіла Центру інформації про права людини, що на сайти Лабораторії законодавчих ініціатив та Української школи політичних студій  – організацій, якими вона керує, 22 лютого була здійснена DdoS-атака. Вони не були доступні приблизно з 11-ї години ранку і до вечора п’ятниці.

За словами Матвієнко, цього тижня вони робили розсилку тіньового звіту "Адвокатура України: уроки перших років самоврядності", який був презентований ще восени минулого року. У звіті, зокрема, оцінюються стан виконання відповідних міжнародних зобов’язань України, ефективність державної політики у сфері адвокатури та адвокатської діяльності, проблемні питання реалізації чинного Закону "Про адвокатуру і адвокатську діяльність" від 5 липня 2012 року, окремі законодавчі ініціативи народних депутатів України, внесені та/або прийняті у цей період.

Крім того, Світлана Матвієнко є активною учасницею руху “Хто замовив Катю Гандзюк?”. Вона була знайома з Катериною Гандзюк з того часу, коли остання вчилась в Українській школі політичних студій.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Дякуємо, інформація про помилку відправлена
Будь ласка, виберіть текст
Ви вибрали забагато тексту
x
В чому помилка?
Зв'язатися з нами
Центр інформації про права людини