У полоні бойовиків на Донбасі - близько 1000 людей

У полоні бойовиків, що діють на сході України, на даний час перебуває близько тисячі людей. При цьому списки, що складаються українською стороною, на ситуацію не впливають.

Про це в ефірі "Громадського радіо" повідомив волонтер Віктор Майстренко, який вже більше року займається звільненням полонених.

"І військові, і цивільні, які зараз у полоні, для держави в першу чергу - громадяни України. Міноборони, СБУ, волонтерам звільнити важливо кожного, і військових, і добровольців, і цивільних", - говорить Майстренко.

При цьому, за його словами, списки, що складаються українською стороною, на ситуацію не впливають.

"Списки, які формуються в Україні - це щось для самозаспокоєння, бо потім всі вони переписуються бойовиками і вони вже звільняють тих, кого вважають за потрібне", - додає волонтер.

Він зазначає, що людям, родичі яких потрапили в полон, потрібно писати заяву в СБУ і дзвонити в усі можливі рухи та організації, які займаються звільненнями.

Нагадаємо, у січні президент Петро Порошенко на зустрічі із президентом Парламентської асамблеї Ради Європи Анн Брассер та делегацією ПАРЄ, що перебувала в Україні з робочим візитом, повідомив, що у полоні на Донбасі перебуває більше 600 людей, та наголосив на необхідності активізації зусиль ПАРЄ зі звільнення українських заручників.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Дякуємо, інформація про помилку відправлена
Будь ласка, виберіть текст
Ви вибрали забагато тексту
Мітки: волонтер ДНР ЛНР полонені
x
В чому помилка?
Зв'язатися з нами
Центр інформації про права людини