У Полтаві міліція під судом побила журналіста

У Полтаві співробітники МВС напали на журналіста полтавського "Громадського ТБ" Анатолія Мележика перед судом у справі Геннадія Кернеса.

Про це повідомляє "Громадське ТБ". 

За словами Мележика, на нього напали працівники міліції, коли він спробував зняти на відео блокування спецпризначенцями входу до зали засідання для представників ЗМІ (до суду пускали не більше 10 журналістів).

Нагадаємо, у Київському районному суді Полтави мало відбутись попереднє судове засідання по справі міського голови Харкова Геннадія Кернеса.

Однак Кернеса було евакуйовано із залу суду через загрозу його життю та здоров'ю. Таке розпорядження дав керівник спецпідрозділу "Грифон". Як повідомили захисники обвинуваченого, в одного з активістів, які зібралися під стінами суду, була помічена вогнепальна зброя.

Радник міністра МВС Антон Геращенко на своїй facebook-сторінці відзначив, що інформація про зброю буде перевірятися, та додав, що активісти, які намагалися біля суду кидати яйця у харківського мера, таким чином могли дати Кернесу привід заявляти, що він тепер боїться з'являтися на судові засідання.

"Є також думка, що всі ця історія з закиданням яйцями навпаки могла бути організована групою підтримки Кернеса з метою штучно створити нібито загрозу його участі в судовому засіданні в Полтаві", - зазначив Геращенко.

Суд ухвалив рішення перенести розгляд справи на 28 травня 2015 року. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Дякуємо, інформація про помилку відправлена
Будь ласка, виберіть текст
Ви вибрали забагато тексту
Мітки: журналіст МВС України Геннадій Кернес Київський районний суд Полтави
x
В чому помилка?
Зв'язатися з нами
Центр інформації про права людини