У Полтаві в інтеграційному центрі переселенцям надають допомогу

У Полтаві діє інтеграційний центр для переселенців та місцевої громади.

Про це повідомляє Громадський простір

Повідомляється, що в центрі надають переселенцям психологічну, інформаційну, юридичну консультації, проводяться тренінги із самозайнятості та підприємництва та навчання української та англійської мовам. У ньому також знаходиться офіс радника Мінсоцполітики з питань ВПО в Полтавській та Кіровоградській областях.

Окрім цього, в центрі переселенці можуть брати участь у спільних з місцевими мешканцями культурологічних, краєзнавчих, мистецьких заходах, майстер класах з хенд-мейкерства та народної творчості та просто поспілкуватися поміж собою в дружньому колі.

ЧИТАЙТЕ статтю Сергія Кочмарського "Права переселенців в Україні: Які є пільги і як їх отримати?"

"Інтеграційний центр розміщується в окремому будинку в центральній, історичній, частині міста. Він має понад 100 квадратних метри, з великою залою для круглих столів і прес-конференцій, чотири офісних кімнати і  кімната в національному стилі,  для концертів і просто душевних розмов", — йдеться у повідомленні.

В приміщенні Центру періодично роздається також безкоштовна гуманітарна допомога. Він знаходиться за адресою: м. Полтава вул. Шевченка 13 а.

Тел.: +380 502745283, +380975592096, (0532) 50-03-15. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Дякуємо, інформація про помилку відправлена
Будь ласка, виберіть текст
Ви вибрали забагато тексту
Мітки: переселенці
x
В чому помилка?
Зв'язатися з нами
Центр інформації про права людини