У Росії презентували доповідь Нємцова "Путін. Війна"

У Росії презентували доповідь Бориса Нємцова про участь Росії в конфлікті на Донбасі, над якою він працював незадовго до загибелі.

Як пише "Українська правда", презентувати доповідь "Путін. Війна" прийшли лідери опозиції Ілля Яшин та Михайло Касьянов.

На презентації були присутні представники провідних світових ЗМІ, у залі фактично не було вільного місця, люди стояли у проходах. Друковану версію доповіді роздавали по одному примірнику на одне ЗМІ.

Яшин під час презентації доповіді зазначив, що матеріали складаються з кількох розділів: Крим, Донбас, рекрутинг найманців, чеченські бойовики тощо.

За словами Яшина, "усі серйозні військові успіхи сепаратистів були забезпечені участю підрозділів російської армії".

"Масоване втручання російської армії змусило президента Петра Порошенка сісти за стіл переговорів з сепаратистами в Мінську. Але, фактично, сепаратистів у Мінську представляє (президент Росії – ред.) Путін", - підсумував Яшин.

Повну версію доповіді можна знайти тут

Нагадаємо, колегам російського опозиціонера Бориса Нємцова, вбитого у лютому в Москві поблизу Кремля, допомагали у зборі інформації люди, що представляють інтереси родичів загиблих російських солдатів, яким не виплачують обіцяні компенсації. За однією з версій, Нємцова могли вбити саме через його роботу над цією доповіддю.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Дякуємо, інформація про помилку відправлена
Будь ласка, виберіть текст
Ви вибрали забагато тексту
Мітки: доповідь Володимир Путін Борис Нємцов Ілля Яшин Путін. Війна Михайло Касьянов
x
В чому помилка?
Зв'язатися з нами
Центр інформації про права людини