У Сімферополі на шевченківській акції затримали трьох активістів

У Сімферополі співробітники "поліції" на мітингу до дня народження Тараса Шевченка затримали трьох активістів, зокрема і організатора акції Леоніда Кузьміна.

Як повідомляє портал "Крим. Реалії", зараз вони утримуються в Залізничному райвідділі МВС по Республіці Крим.

Акція на честь 201-ї річниці з дня народження Шевченка в Гагарінському парку Сімферополя зібрала близько 50 людей. Акція пройшла мирно. Учасники розгорнули кримськотатарський прапор і два українських прапора, на одному з яких був напис "Крим - це Україна". Присутні читали вірші Кобзаря і скандували: "Слава Україні! Героям слава!".

Коли акція завершилася і учасники почали розходитися, співробітники "поліції" затримали її організатора Леоніда Кузьміна і ще двох активістів - за словами поліцейських, за використання на мітингу української символіки.

Близько 15 учасників мітингу вирішили супроводити поліцейських і затриманих активістів і залишитися біля будівлі Залізничного райвідділу МВС по Республіці Крим.

Спочатку жителі Сімферополя збиралися провести акцію до дня народження українського поета і художника біля його пам'ятника, на вулиці Севастопольській. Але сімферопольська адміністрація відмовила їм у цьому і дозволила зібратися біля скульптури "Три грації" в Гагарінському парку.

Крім того, біля пам'ятника Тарасу Шевченку в Сімферополі, де навесні 2014 року кримські активісти збиралися на антивоєнні акції, сьогодні з'явилися живі квіти, а до таблички на пам'ятнику прикріпили жовто-синю стрічку.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Дякуємо, інформація про помилку відправлена
Будь ласка, виберіть текст
Ви вибрали забагато тексту
Мітки: акція анексія затримання окупація Тарас Шевченко Леонід Кузьмін
x
В чому помилка?
Зв'язатися з нами
Центр інформації про права людини